0 Item(s) zł 0.00

Koszyk jest pusty

Cena: 0,00 złSkrzynka na piwo #NośNas

Quick Overview

POZNAJ NASZE SKRZYNKI SZYTE NA MIARĘ #NośNas!


Często butelki piwa skarżą się na warunki, w których są transportowane. Porozrzucane luzem lub zbyt ściśnięte, pozbawione pięknych widoków, zamknięte w ciemności butelki czują się niekomfortowo. 


Dlatego przygotowaliśmy spersonalizowane drewniane nosidełko. To poręczne i bardzo praktyczne narzędzie do przenoszenia butelek ulubionego trunku, które zapewni im poczucie bezpieczeństwa, a Tobie wygodę transportu.


#nośNas posiada grawer, który sprawia, iż każde nosidło jest wyjątkowe i oryginalne. Idealnie nadaje się na prezent z okazji urodzin członka rodziny, przyjaciół, znajomych oraz innych imprez okolicznościowych (możemy wygrawerować imię, ksywkę, cokolwiek tylko zechcesz!). Ze względu na solidne wykonanie oraz bardzo estetyczny wygląd skrzynka nadaje się zarówno na udane wyjście w plener, ale także stanowi przykuwający oko dodatek do wnętrz.


Do każdej skrzynki dołączamy unikatową etykietę. Jest ona doczepiana sznureczkiem sizalowym do grubego sznurka. Dzięki niej nosidło na piwo staje się prezentem wyjątkowym, jedynym w swoim rodzaju.


#nośNas to nie tylko zwykłe nosidełko. #nośNas to Ty i Twoi znajomi. Wszak wszystkie trunki najlepiej smakują w dobrym towarzystwie.


 
Specyfikacja:  • Nosidło o wymiarach 14 x 25,5 x 32 cm wykonane zostało z drewna sosnowego.

  • W jego wnętrzu umieścić można 6 butelek piwa 0,5 l. Grawer jest wykonywany przy użyciu profesjonalnego sprzętu, jakim jest ploter laserowy.  

  • #nośNas jest wyposażony w uchwyt w postaci grubego sznura, co niweluje ryzyko zerwania.


TYLKO U NAS!! Zaprojektuj swój własny wzór, wgraj własny projekt, bądź wybierz jeden z przygotowanych przez nas wzorówWybierz opcje

Maksymalna ilość znaków: 160

Dodaj swój projekt

Dodaj swój gotowy projekt.

Dodaj pliki
  • icon-brands
  • icon-brands
  • icon-brands
  • icon-brands
Akceptowane rozszerzenia plików
ai., psd., indd. oraz pdf. Jak przygotować pliki?
3

Zamów

45,00 zł

You have no items in your shopping cart.